Beata Woźniak

Beata Woźniak

Piękna skóra to piękny makijaż. Wykładowcy FACE ART MAKE-UP SCHOOL zawsze podkreślają, że najważniejsza w efekcie końcowym jest regularna i dobrze dopasowana pielęgnacja. Właśnie dlatego wśród wykładowców szkoły możecie spotkać Beatę Woźniak – kosmetolożkę ze świeżym i nowoczesnym podejściem do dbania o skórę.

Holistyczne dbanie o organizm

Beata Woźniak pracuje ze skórą w nurcie holistycznym. Co to oznacza? W przypadku każdego pacjenta poszukuje źródła problemów objawiających się na skórze. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a każde zaburzenie ma swoje podłoże w nieprawidłowościach wewnątrz organizmu.


Pacjenci Beaty mogą liczyć na indywidualną terapię dopasowaną do ich potrzeb. Każde działania podejmowane w gabinecie są oparte o wyniki badań laboratoryjnych. To właśnie w nich na pierwszy rzut oka widać odchylenia w organizmie będące przyczyną zmian skórnych.

szkoła wizażu kraków

Dbanie o skórę to nie tylko działanie z zewnątrz w gabinecie kosmetologa. Beata każdą terapię gabinetową uzupełnia zaleceniami w kwestii suplementacji celowanej oraz odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej. Codzienne, regularne i uważne dbanie o siebie będzie z czasem widoczne właśnie na skórze.


Szczególną uwagę Beata poświęca na styl i higienę życia oraz sposób żywienia klientów odwiedzających jej gabinet. W porozumieniu, które uwzględnia powolne budowanie nawyków, wprowadzane są zmiany w tych obszarach tak, aby przyniosły długofalowe korzyści widoczne nie tylko na skórze.

Kosmetologia a makijaż

Podczas wykładów w szkole FACE ART MAKE-UP SCHOOL chcemy wzbogacić przyszłych wizażystów o wiedzę z zakresu kosmetologii, która pozwoli im określić rodzaj cery z jaką przyjdzie im pracować. Dla Beaty priorytetem jest, aby po zajęciach kursanci potrafili przekazać swoim klientkom zalecenia w kwestii pielęgnacji, a jeśli będzie taka potrzeba, odesłali do gabinetu kosmetologicznego po profesjonalną pomoc. 


Na zajęciach omawia się niezwykle ważne postępowanie przy niepożądanych odczynach alergicznych, które mogą mieć miejsce podczas wykonywania makijażu, natomiast poprzez masaż kursantki uczą się budowania relacji oraz zdobywania zaufania klientów.

Jak dołączyć do zajęć?

Beatę można spotkać na zajęciach w szkole rocznej. Aby dołączyć wystarczy wypełnić formularz znajdujący się TUTAJ i poczekać na maila zwrotnego od nas.

 

Roczna szkoła makijażu startuje we wrześniu (tryb dzienny i zaoczny) oraz w lutym (tryb zaoczny). To intensywny rok pełen ciekawych zajęć i praktycznego podejścia. W naszym programie nie ma miejsca na suchą teorię – wszystko praktykujemy nie tylko na sobie, a też na profesjonalnych modelkach. 

 

W czasie rocznej szkoły makijażu można zbudować profesjonalne portfolio i poznać wspaniałych praktyków, którzy podzielą się wiedzą o realiach rynku wizażu w Polsce i za granicą.

0 Shares