Dlaczego FaceArt?

Marcin Szczepaniak faceart

Opowieść o nas

Po wielu latach współpracy z różnymi placówkami edukacyjnymi postanowiłem stworzyć własną Szkołę Makijażu sygnowaną marką FACE ART. Program Szkoły, oparty na moim dziewiętnastoletnim doświadczeniu w branży makijażowej, jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku modowego i reklamowego.

Do współpracy zaprosiłem specjalistów, z którymi wspólnie stawiamy na nowoczesność i perfekcjonizm. Sami jesteśmy czynnymi makijażystami, od lat realizującymi się na planach filmowych, reklamowych, pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Dlatego oprócz efektywnej nauki nowoczesnych technik makijażowych pomagamy naszym studentom zbudować portfolio, obudzić w nich kreatywność i przygotować do pracy z wymagającym klientem.

Do zobaczenia na zajęciach,

Marcin Szczepaniak

Nasza pracownia Face Art Make-up School znajduje się w centrum krakowskiego Kazimierza.
Na najwyższym piętrze jednej z zabytkowych kamienic stworzyliśmy idealną przestrzeń do kreatywnej pracy.

W ciągu całego roku szkolnego pomagamy naszym studentom zbudować podstawowy kufer makijażysty, tak, aby kończąc szkołę, byli wyposażeni w najważniejsze kosmetyki i preparaty ułatwiające im start. Dlatego nasi Absolwenci to doskonale przygotowani specjaliści gotowi do pracy w branży makijażowej.

Poniżej możesz obejrzeć część ich prac:

Kluczową rolę w procesie nauczania odgrywają wykładowcy FACE ART MAKE-UP SCHOOL. To oni dbają o merytorykę zajęć, inspirują studentki do sięgania po marzenia i stają się mentorami na drodze kariery zawodowej. Poznaj kadrę szkoły, którą spotkasz wybierając nasze kursy lub szkołę wizażu.

Wykładowcy w FACE ART MAKE-UP SCHOOL

To zespół doświadczonych i uznanych wizażystów, którzy przekazują nie tylko wiedzę, ale też dobre praktyki wypracowane w czasie swojej kariery. Poznaj osoby, które będą prowadziły Cię za rękę w ciągu roku szkolnego.