Dominika Malisz

Dominika Malisz

Kariera makijażystki może zacząć się niespodziewanie przez splot szczęśliwych zdarzeń, ale też może być zaplanowaną i konsekwentnie realizowaną ścieżką. W przypadku Dominiki Malisz zadziałał zdecydowanie scenariusz numer dwa. Zachęcamy do przeczytania wpisu, w którym determinacja oraz wytrwałość zaprowadziły bohaterkę tekstu do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Od uczennicy do wykładowczyni

Dominika zaczęła swoją przygodę z make-upem już jako nastolatka. Wtedy odkryła, że ma w ręku dryg do tworzenia sztuki za pomocą makijażu, a kolejne lata edukacji utwierdziły ją w przekonaniu, że wizaż to właśnie jej droga zawodowa.

szkoła makijażu

Ukończyła jedną z krakowskich szkół makijażu otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Po kilku latach pracy w branży makijażowej w Polsce i Londynie wróciła do tejże szkoły w charakterze nauczyciela. Zbierając doświadczenie w roli szkoleniowca, uzyskała tytuł Mistrza Wizażu, który pomógł otworzyć kolejne furtki na ścieżce jej kariery.

indywidualny kurs makijażu kraków

Doświadczenia z czasów szkoły pozwoliły jej na stworzenie atmosfery zajęć pełnej profesjonalizmu, ale też twórczej przestrzeni. Pod jej okiem szkoliły się kolejne roczniki świetnych wizażystek, które dzisiaj często spotykają się z Dominiką w czasie wspólnych sesji zdjęciowych dla marek mody i beauty.

Kariera wizażystki

Jako główna makijażystka ślubnego kolektywu BRIDES AND THE BIRDS odpowiadała za kreowanie makijaży zgodnych z trendami branży ślubnej. Swoje umiłowanie do piękna pokazywała podczas publikowanych edytoriali oraz pokazów mody ślubnej. Świeże spojrzenie na makijaż ślubny było ważnym etapem jej kariery – to właśnie wtedy pokazała kobietom, że można połączyć sztukę z makijażem użytkowym i wykorzystać to połączenie w czasie tak ważnej uroczystości.

Obecnie jest instruktorką makijażu mineralnego w marce kosmetyków Ecolore Mineral Cosmetics. Podjęła także współpracę z answear.com, gdzie tworzy makijaże zgodne z najnowszymi trendami w modzie, podczas codziennych sesji retailowych. Współtworzy kampanie reklamowe i odpowiada za wizerunek modelek i modeli. Ta praca w branży kreatywnej jest uznawana przez wielu za jedną z najciekawszych możliwości dla makijażysty – kreowanie trendów i bawienie się nimi na potrzeby branży mody to spora przestrzeń twórcza dla każdej osoby o artystycznym usposobieniu. 

Dominika Malisz w FACE ART MAKE-UP SCHOOL

Dominikę możesz spotkać w czasie zajęć w naszej szkole, gdzie opowiada o kwestiach praktycznych zawodu makijażystki, ale też udziela porad praktycznych, bardzo przydatnych w realnej pracy zawodowej. 

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem sprawia jej ogromną przyjemność. Jak sama mówi:

„Oprócz tego, że jestem szkoleniowcem, czuję się przede wszystkim kreatorką wizerunku. Pracując przez lata z klientkami, doskonale wiem, czego kobiety oczekują od profesjonalisty”.

O jej profesjonalizmie świadczą nie tylko liczne publikacje, okładki i kolaboracje z rozmaitymi firmami, ale przede wszystkim spora grupa zadowolonych kursantów, uczniów i klientów.

kurs wizażu kraków

Pracę Dominiki możesz podglądać w mediach społecznościowych i na stronie www.

Instagram: https://www.instagram.com/dominikamalisz_mua/ 

www: https://www.dominikamaliszmua.com/

0 Shares