Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Błyskotliwa kariera w zawodzie makijażystki to marzenie niejednej naszej studentki. Zainspirowane historiami znanych wizażystek rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalną ścieżką zawodową, a w progach FACE ART MAKE-UP SCHOOL mogą spotkać żywy dowód na to, że wszystko jest możliwe. O tym jak swoją karierę w stylu american dream budowała Katarzyna Zielińska-Zamojcin przeczytasz w dzisiejszym artykule.

Jak zdobyć doświadczenie w zawodzie makijażystki?

pokaz makijażu faceart

Można pójść w ślady Kasi i połączyć możliwości w kraju oraz za granicą. Warto zacząć od opanowania bazy, która pozwoli na późniejszą zabawę i poszukiwanie własnego stylu. Zasady podstaw makijażu, odpowiednich mentorów i wartościowe profesjonalne wskazówki można poznać w szkołach takich jak FACE ART MAKE-UP SCHOOL. To tu spotykają się wiedza, doświadczenie i talent, a scalenie ich pod wprawnym okiem mentorów jest gwarancją sukcesu.

Kasia Zielińska, która przybliża studentkom w szkole FACE ART MAKE-UP SCHOOL tematykę makijażu typu glow skin i glamour, zdobywała doświadczenie w Polsce i za granicą. Pracując w światowych stolicach mody, takich jak Londyn czy Paryż, wśród wspaniałych artystów, pozyskiwała wiedzę oraz inspiracje, z których wyewoluował jej własny styl pracy.

Katarzyna Zielińska faceart

Obecnie Kasia jest wizażystką z wieloletnim doświadczeniem z zakresu makijażu profesjonalnego i chętnie dzieli się swoją wiedzą w czasie zajęć prowadzonych w szkole FACE ART MAKE-UP SCHOOL. Pełną ofertę kursów znajdziesz TUTAJ

Codzienne prace Kasi można obejrzeć w jej mediach społecznościowych:

Instagram: https://www.instagram.com/kasi.makeup/

Facebook: ​​https://www.facebook.com/Kasi.makeup/ 

www: https://katarzynazielinska.com/ 

Praca dla największych marek beauty

pokaz makijażu faceart

Przez wiele lat Kasia była związana ze znanymi na całym świecie markami kosmetycznymi takimi jak:

  • INGLOT, 
  • MAKE UP FOR EVER Professional,
  • BECCA Cosmetics. 

Dzięki temu miała nieograniczone możliwości, by poznawać najnowsze trendy, specjalistyczne techniki oraz uczestniczyć w eventach makijażowych w całej Europie (szkoły makijażu, szkolenia, pokazy mody czy sesje zdjęciowe).

kurs wizażu kraków

Dogłębne poznanie rynku kosmetyków i rządzących nim praw było wspaniałą bazą do stworzenia własnego biznesu. W 2020 roku Kasia Zielińska otworzyła swoją własną pracownię wizażu w centrum Krakowa, gdzie oferuje różne usługi z zakresu makijażu i charakteryzacji. Ponadto stale współpracuje z różnymi znanymi markami odzieżowymi przy produkcji reklam i sesji zdjęciowych.

Zajęcia w szkole FACE ART MAKE-UP SCHOOL

W szkole FACE ART MAKE-UP SCHOOL Kasia zajmuje się przede wszystkim tematyką typu BEAUTY, jak makijaż glamour czy glow skin. Uważa, że kobieta wygląda najpiękniej z wypielęgnowaną i promienną cerą bez nadmiaru używanych kosmetyków, a jej blask można podkreślić kilkoma trickami, które Kasia chętnie pokazuje podczas zajęć w krakowskiej szkole makijażu.

kurs makijażu kraków

Jeżeli chcesz przeczytać więcej o dostępnych kursach to odwiedź zakładkę KURSY i wybierz program dla siebie. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji w mediach społecznościowych oraz pod adresem e-mail: info@faceart.pl

Facebook: https://www.facebook.com/FaceArtMakeUpSchool 

Instagram: https://www.instagram.com/faceartmakeupschool/?hl=pl

0 Shares