Kariera w 3 miesiące – kurs makijażu Kraków

Trzymiesięczny kurs makijażu | REKRUTACJA V ‘22

kurs makijażu kraków

Kurs makijażu Kraków, kurs wizażu kraków, szkoła wizażu kraków, szkoła makijażu – nie ważne, jak wpiszesz w wyszukiwarkę interesujący Cię kurs. Wszystkie drogi internetowe zaprowadzą Cię do naszej szkoły. 🙂

Trzy miesiące – tyle potrzebujesz, żeby zrobić intensywny kurs makijażu Kraków, który pozwoli Ci działać na rynku makijażowym z pełną paletą możliwości. Tak więc jeżeli marzyłaś o zostaniu profesjonalną wizażystką to potraktuj to jako znak – właśnie uruchomiliśmy rekrutację na majowy start kursu! Czy to w rezultacie będzie początek pięknych zmian w Twoim życiu?

Tak powstał trzymiesięczny kurs makijażu kraków

Raz na jakiś czas z wielu stron dopływały do nas głosy o tym, że roczny kurs makijażu to zbyt duże zobowiązanie dla osób, które chcą lub muszą szybko podjąć pracę w nowym zawodzie. W rezultacie szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli na bardzo szybkie zdobycie wiedzy na wysokim poziomie. Dodatkowo zależało nam na maksymalnej ilości zajęć praktycznych. Wierzymy, że właśnie możliwość uczenia się w praktyce stanowi o sile i wartości, jaką daje najlepszy kurs makijażu kraków.

Ułożyliśmy pierwszy plan zajęć. W końcu okazało się, że wypełniał on 3 intensywne miesiące nauki. Absolutnie to było rozwiązanie, którego szukaliśmy! W programie kursu zawarliśmy:

 • 190 godzin lekcyjnych zajęć (1 godzina lekcyjna to 45 minut),
 • dwie sesje zdjęciowe z udziałem modelek i fotografa,
 • przeprowadzenie egzaminu dyplomowego.

O czym uczymy się w czasie kursu?

Kurs makijażu kraków w praktyce

Kurs makijażu kraków w praktyce

Trzymiesięczny kurs makijażu jest podzielony na sześć stref. Później w obrębie każdej z nich stworzyliśmy programy pozwalające na kompleksowe zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności. Poniżej rozpisujemy w skrócie czym się charakteryzują, a szczegółowe informacje znajdziesz TU

 1. Strefa makijażu użytkowego

To najważniejsza strefa w całym programie trzymiesięcznego kursu makijażu. Kładziemy nacisk na klientki ślubne, dlatego program kursu zawiera pakiet trzech zajęć z makijażu ślubnego. Każdy pakiet opiera się na innej technice oraz jest prowadzony przez innego wykładowcę. Wszystko po to, aby doprowadzić umiejętności makijażu ślubnego do perfekcji! Dodatkowo ważnym elementem strefy użytkowej jest makijaż kobiety dojrzałej. To jeden z trudniejszych makijaży, dlatego poświęcamy mu osobne okno uwagi. Strefa makijażu użytkowego jest kopalnią wiedzy dla każdej przyszłej wizażystki, która chce pracować z klientkami indywidualnymi. 

 1. Strefa wizażysty

Bezpieczeństwo i higiena pracy wizażysty, warsztat, teoria barw oraz techniki autoprezentacji – to wszystko zebraliśmy w bloku zajęć pozwalających naszym studentkom zadbać o siebie i swój wizerunek jako przyszłe wizażystki. 

 1. Strefa pięknej cery

O tym, że piękna cera to piękny makijaż nie trzeba przekonywać nikogo. Specjaliści wykładający w tym bloku zajęć opowiadają o tym, jak doradzać klientkom w sprawach pielęgnacji, ale też jak prawidłowo przygotować skórę do makijażu i kreować makijaż korygujący i modelujący rysy twarzy.

 1. Strefa wiedzy eksperckiej

Zebraliśmy tu wiedzę, której próżno szukać w czeluściach Internetu. Profesjonaliści dzielą się z naszymi studentkami wiedzą, która jest trudno dostępna i wymaga przede wszystkim wieloletniej praktyki.

 1. Strefa makijażu artystycznego

Poruszamy się również w temacie makijażu artystycznego. Sporo naszych studentek nie zdaje sobie sprawy z istnienia niektórych rodzajów tej sztuki makijażu. Za to wiele z nich po zajęciach z makijażu polichromatycznego, tatuażu czy makijażu estradowego bardzo chce specjalizować się właśnie w tym kierunku.

 1. Strefa praktyczna

To czas na dwie profesjonalne sesje zdjęciowe, w czasie których nasze studentki kreują i wykonują makijaże fotografowane później w studio. W rezultacie to wywołuje prawdziwą ekscytację!

W jakim trybie odbywają się zajęcia?

Kurs makijażu kraków

Kurs makijażu kraków

Nowa edycja kursu zaczyna się już 7 maja 2022! Później zajęcia będą odbywały się w soboty i niedziele od 10:00 do 16:30. Dzięki temu już 31 lipca możesz trzymać w dłoniach swój dyplom wizażystki i śmiało szukać pracy w zawodzie. 

Całościowy koszt kursu to 3400 zł. Płatności można podzielić na 4 etapy:

 • 400 zł płatne w trakcie zapisu na kurs,
 • 3×1000 zł w każdym miesiącu nauki. 

Zgłoś się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.

Kto prowadzi zajęcia?

W czasie intensywnego kursu makijażu spotkasz wszystkich wykładowców z naszej rocznej szkoły makijażu. Będą uczyć się:

Agnieszka Grzeszczak

Agnieszka Grzeszczak -kolorystyka, psychologia barwy, chromoterapia.

Patrycja Baliś Piejko

Patrycja Baliś-Piejko – makijaż glow, makijaż ślubny i perfekcyjne smoky eyes.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska – makijaż profesjonalny.

Dominika Malisz

Dominika Malisz – makijaż profesjonalny.

Marcin Szczepaniak faceart

Marcin Szczepaniak – makijaż profesjonalny.

Joanna Cieśla

Joanna Cieśla – charakteryzacja.

O każdym z wykładowców napisaliśmy osobny tekst, aby nasze studentki mogły dowiedzieć się z kim spotkają się w czasie zajęć. Wszystkie BIO znajdziesz na naszym blogu:

0 Shares