logo - kurs i szkolenie - kilka stopni nauczania

wykładowcy
Marcin Szczepaniak

MARCIN SZCZEPANIAK - jeden z najlepszych polskich makijażystów. Perfekcjonista, nastawiony na ciągły rozwój zawodowy. Założyciel i wykładowca krakowskiej szkoły makijażu FACE ART MAKE-UP SCHOOL. Wyróżniony tytułem ARTYSTA ROKU 2014 przez magazyn Make Up Trendy. Uhonorowany tytułem BEAUTY INDUSTRY ICON 2018 przez magazyn Les Nouvelles Esthetiques. Twórca makijaży dla marek luksusowych, programów telewizyjnych, reklam oraz do sesji zdjęciowych. Jego prace regularnie publikują topowe magazyny na całym świecie: L’Officiel, Glamour, Viva!Moda, Twój Styl, Pani, ELLE, Grazia, Fashion Magazine, Wysokie Obcasy. Wpływ na jego styl zawsze wywierało umiłowanie do sztuki, a szczególną rolę inspiracji pełni malarstwo i moda, oraz świat owadów ze swoim bogactwem kolorów i form : www.marcinszczepaniak.com


Joanna Cieśla

Magister sztuki, pedagog, charakteryzatorka telewizyjna i filmowa, wizażystka. Ukończyła prestiżową szkołę charakteryzacji Instytut Technique du Maquillage w Paryżu oraz Akademię Pedagogiczną w Krakowie z tytułem magistra sztuki. Współpracę charakteryzatorską z Telewizją Polską S.A. zaczęła w 1999 r. (m.in. Spotkanie z Balladą, Kraj się śmieje, Benefisy rejestrowane w Teatrze Stu, Podróże z żartem) Współtworzyła takie programy jak Kabaretowy Klub Dwójki, Tak to leciało, Postaw na milion. Przygodę z filmem rozpocząła we Francji , w Polsce współpracowała jako chrakteryzatorka na planach filmowych : Karol – człowiek, który został papieżem w reż. G. Batiatto, Jan Paweł II w reż. J. K. Harissona, Dom (Nie)spokojnej starości w reż. A. Drabińskiego, Bokser w reż. T. Blachnickiego oraz Tych miasteczek nie ma już w reż. G.Styły. Fascynując się malarstwem i w nim szukając inspiracji, odkryła miłość do sztuki malarskiej ciała body painting. Współpraca z grupą Art Color Ballet przyniosła nie tylko radość z realizacji pasji malarskiej, ale również sukcesy na Międzynarodowym festiwalu sztuki body painting w Austrii.


Klaudia Kłos

Uhonorowana tytułem Mistrzyni Świata w makijażu profesjonalnym, zdobytym podczas prestiżowego konkursu wizażu International Make-Up Championship 2016, organizowanego w ramach największych targów w branży - Beauty Duesseldorf. W 2015 roku zdobyła również Mistrzostwo Polski w makijażu profesjonalnym, a jej umiejętności są potwierdzone państwowym egzaminem rzemieślniczym oraz tytułem Mistrza w zawodzie wizażystka. Ponadto jest kilkukrotną finalistką ogólnopolskiego projektu Artysta Roku Magazynu Make-Up Trendy. W 2014 roku zajęła II miejsce w kategorii Debiut Roku oraz otrzymała wyróżnienie, będąc wówczas najmłodszą z nagrodzonych osób, jak również wizażystką z najkrótszym stażem pracy. Szkoleniowiec zaawansowanych technik wizażowych oraz juror podczas Mistrzostw Polski w makijażu. W swoim dotychczasowym dorobku posiada setki sesji zdjęciowych z udziałem profesjonalnych fotografów i modelek, a jej prace są publikowane w branżowych magazynach drukowanych. Pracuje przy kampaniach reklamowych, oraz zleceniach wizerunkowych. Specjalizuje się w makijażach upiększających typu glamour, a podkreślanie kobiecego piękna daje jej poczucie spełnienia. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Margaret, Sarsa Markiewicz, Ilona Felicjańska, Zosia Ślotała, Marcin Kindla. Na swoim koncie ma także kampanie reklamowe dla międzynarodowych marek odzieżowych Poca&Poca i Orlovsky


Justyna Markowska

Doskonale zorganizowana, pomocna i zaangażowana. Od lat związana z branżą szkoleniową i wizerunkową. Wielbicielka wszystkiego co piękne. Producent wykonawczy w kolektywie Brides and The Birds, w Face Art Make-Up School niezastąpiony Office Manager. Kobieta dowódca, o uśmiechu który topi lodowce!


Monika Harłacz

Z wykształcenia absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Projektowania Ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Uczestnik kursu stylizacji w Europejskiej Akademii Stylizacji w Łodzi oraz kursu Trenerów Zarządzania Matrik w Krakowie. Z doświadczenia wieloletni praktyk z zakresu działań związanych z visual merchandisingiem, stylizacją oraz wykładowca, trener i twórca autorskich programów szkoleniowych z zakresu stylizacji i visual merchandisingu. Była manager ds. visual merchandisingu, obecnie właścicielka firmy MHSHOWROOM, która od 2006 roku aktywnie działa na rynku w obszarze visual merchandisingu, stylizacji, produkcji sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz szkoleń i konsultacji. Na swoim koncie ma realizację szkoleń m.in. takich marek jak LPP, Big Star, Bialcon, Luxottica Poland, Gatta, Click Fashion, Mcarthur, Factory outlet, Lancerto, Brand Company, Obag. Autorka wielu publikacji z dziedziny visual merchandisingu (Fashion Business, Moda Damska, Moda Męska, Rynek Mody, Visual Communication, Magazyn Mody Intymnej, Farmacja Praktyczna, Barrel Fashion, Branża Dziecięca). Jurorem w konkursie organizowanym przez wydawnictwo PROMEDIA na najlepszy sklep w branży mody Retail Marketing Awards. Prywatnie nałogowa kolekcjonerka książek, miłośniczka modowych wystaw, historii i fotografii mody.


Agnieszka Grzeszczak

Ekspert ds. współczesnej analizy kolorystycznej i psychologii barwy. Założycielka Nonstopcolour Group, współzałożycielka kolektywu Brides and The Birds oraz duetu Trendfighters. Absolwentka Central Saint Martin`s i London College of Fashion. Członek Colour Group GB. Od kilku lat wykłada i szkoli z współczesnego podejścia do barwy w wizerunku, w tym analizy kolorystycznej dla stylistów i wizażystów.


Katarzyna Zielińska

„Makijaż to moja pasja, a pasją należy się dzielić”.... oto jej motto życiowe. Obecnie pracuje dla marki BECCA. Odbyła wiele szkoleń makijażowych w Paryżu pod okiem światowej sławy wizażystów-charakteryzatorów. Autorka tekstów o tematyce technik makijażowych. Kreowała makijaże podczas pokazów mody w Atenach i Paryżu. Wykonywała makijaże dla światowej sławy celebrytów, jak Patricia Kaas czy Hofit Golan.


Katarzyna Milczyńska

Ekspert branży Beauty z kilkunastoletnim doświadczeniem. Na codzień dba o urodę swoich klientek w Centrum Urody "Moss" jako kosmetolog i makijażystka. Specjalizuje się w analizie i diagnostyce skóry. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, dermokosmetyczne oraz makijaże okolicznościowe. W codziennej pracy ze szczególną uwagą i indywidualnym podejściem przygotowuje program pielęgnacji domowej i gabinetowej dla każdej klientki. Dodatkowo dzięli się swoją wiedzą merytoryczną z marką PIBU Beauty, jako ekspert d.s. pielęgnacji skóry. Swoją pasję do kosmetyki kolorowej realizuje jako Główny Makijażysta włoskiej marki RVB LAB The Make Up oraz podczas wykonywania makijaży ślubnych, co również sprawia jej dużą satysfakcję. Na swoim koncie posiada wiele publikacji i porad w działach urody w czasopismach lifestylowych tj. Lounge, Women’s Health. Jej makijaże ukazały się między innymi w magazynach Slow, ONEmagazine, Tantalum Magazine oraz iPress, poza tym od kilku lat razem z Centrum Urody „Moss” i marką Bielenda, kreuje makijaże w projekcie #AmbasadorkaBielenda, które przed cały rok można spotkać w magazynach Uroda Życia i Glamour. Jest także specjalistką w stylizacji i koloryzacji brwi, o czym można przekonać się podczas warsztatów o tej tematyce. Jej pasją jest pomaganie przez upiększanie, a motto to :"być piękną, nie idealną".


Patrycja Baliś

Przez kilka lat współpracowała z firmą Mac Cosmetics, zdobywając międzynarodowe doświadczenie i umiejętności makijażowe. Jej pasją jest nie tylko makijaż, ale również projektowanie face chartów i charakteryzacja. Poza makijażem dla klientek indywidualnych, pracowała przy sesjach zdjęciowych oraz wykonywała charakteryzacje teatralne. Jej mocną stroną są makijaże glow i smoky eye. Zawsze stawia na idealnie wykonturowaną oraz rozświetloną cerę. Makijaż jest dla niej sztuką w której docenia indywidualność i eksperymenty. Ekspert w nowościach kosmetycznych.


Beata Woźniak

Kosmetolog z wieloletnim stażem w branży oraz niegasnącą pasją do zawodu. Propagatorka nurtu Healthy-Aging. W swojej praktyce wykorzystuje holistyczne i spersonalizowane podejście do klienta, mając na uwadze nie tylko stan skóry, ale również kondycję całego organizmu. Jej specjalizacją jest terapia skór problematycznych oraz profilaktyka anti-aging. Niezwykle istotne dla niej jest również budowanie relacji z klientem, opartej na zrozumieniu jego potrzeb oraz na wspólnym zaufaniu. Właścicielka gabinetu Silva Kosmetologia Medyczna w Krakowie.o nasaplikuj do szkołykierunkiwykładowcydo pobrania