Miejsce na krakowskim Kazimierzu – szkoła makijażu Kraków

szkoła makijażu kraków

Wśród szumu ulicy Dietla słychać cichy, brzęczący dźwięk automatycznego zamka. Popychasz masywne, drewniane drzwi i wchodzisz na klasyczną klatkę schodową. Idąc na najwyższe piętro po szerokich schodach mijasz witrażowe okna i wdychasz zapach dziesiątek lat historii, która toczy się nieprzerwanie od dnia wybudowania tej kamienicy. Bezsprzecznie to właśnie tutaj może zacząć się historia Twojej kariery zawodowej. Dlatego dziś chcemy opowiedzieć Ci o tym, jak nasza szkoła makijażu przeniosła się do nowej siedziby i czego możesz się spodziewać odwiedzając nas po raz pierwszy.

Szkoła makijażu potrzebuje przestrzeni

W wyniku wielu tygodni dyskusji doszliśmy do tego wniosku siedząc pewnego dnia w starej siedzibie FACEART MAKE-UP SCHOOL. Zainteresowanie kursami było bardzo duże i w wyniku tego przestrzeń dwóch pracowni stawała się dla nas powoli zbyt ciasna. Chcieliśmy, aby nasi uczniowie i wykładowcy mieli komfortowe warunki do nauki i pracy. Naturalnie zaczęliśmy więc myśleć o przeniesieniu się do miejsca większego, pozwalającego na tak dynamiczny rozwój. Wiedzieliśmy, że nasza szkoła makijażu musi mieć siedzibę, która:

  • będzie miała większy metraż,
  • będzie znajdowała się w podobnej lokalizacji,
  • da nam pole do popisu w czasie projektowania wnętrz,
  • stanie się dla naszych studentów drugim domem.

Był rok 2019 i, jak wszyscy, czuliśmy energię do działania, a przed nami rozciągało się morze możliwości. Rozpoczęliśmy poszukiwania i w tym czasie na naszej drodze pojawiło się miejsce bezsprzecznie idealne.

Szkoła makijażu kraków to hasło, pod którym najczęściej wyszukuje się naszą szkołę w wyszukiwarce Google.

Decyzja, czyli szkoła makijażu FACEART MAKE-UP SCHOOL zmienia siedzibę!

Poszukiwania nie trwały długo. W wyniku tych poszukiwań udało się znaleźć mieszkanie w historycznej kamienicy na granicy Kazimierza i Starego Miasta. Ta okolica jest idealna dla szkoły makijażu!

  • Bezsprzecznie bardzo łatwo dojechać w to miejsce komunikacją miejską.
  • Niedaleko od nowej siedziby są dwa najważniejsze ośrodki kultury i aktywności społecznej Krakowa.
  • Czuć tutaj legendarny klimat miasta, w związku z tym możliwość przespacerowania się w przerwie na kawę w pobliże Rynku lub Starej Synagogi jest równie magiczne, jak przechadzka po Central Parku.
kurs makijażu kraków

Nasza szkoła makijażu miała wreszcie miejsce do rozwoju! W zawrotnym tempie przeprowadziliśmy remont w rezultacie dopasowując przestrzeń do nauki sztuki makijażu. Chcieliśmy się przenieść jak najszybciej, a jednocześnie zrobić wszystko “z głową”. Z perspektywy czasu możemy napisać, że wyszło nam to całkiem nieźle!

Jeżeli kiedyś będziesz chciała wrócić do naszych treści to wpisz w wyszukiwarkę hasło: szkoła makijażu kraków, a bez problemu odnajdziesz stronę naszej szkoły!

Jak ostatecznie wygląda FACEART MAKE-UP SCHOOL?

Tu możemy kontynuować historię ze wstępu! Gdy docierasz szerokimi schodami na najwyższe piętro kamienicy pozostaje wziąć głęboki wdech i popchnąć drzwi prowadzące do szkoły. Zobaczysz przed sobą jasną, spójną przestrzeń oświetloną dziennym światłem wpadającym przez duże okna. Prawdopodobnie zaskoczy Cię połączenie starego i nowego: szklanych blatów, nowoczesnych faktur, designerskich kształtów z odrestaurowanymi piecami kaflowymi, meblami z XX. wieku i pięknych dębowych podłóg. 

Do dyspozycji naszych studentek są pracownie makijażowe, w których dzienne światło zostało uzupełnione przez doskonale skalibrowane stanowiska makijażowe. To miejsce idealne do malowania, ale też do fotografowania wykonanych przez siebie makijaży. Sale różnią się od siebie, każda ma swój niepowtarzalny styl i inspirujący motyw przewodni. 

Chcieliśmy też, by nasze słuchaczki czuły się trochę jak w domu, dlatego stworzyliśmy strefę dzienną z wyposażoną kuchnią i dwiema łazienkami. To zaplecze socjalne przypomina przestrzeń domową, dlatego wiele naszych studentek przychodzi wcześniej, by w towarzystwie koleżanek z kursu wypić kawę i przekąsić coś przed zajęciami.

Zapraszamy Cię serdecznie w nasze progi! Sprawdź jakie kursy oferuje nasza szkoła makijażu i zapisz się uzupełniając formularz online.

Przeczytaj inne nasz posty:

0 Shares