5 dowodów na to, że szkoła makijażu to dobry wybór

kurs makijażu kraków

Robisz listę “za i przeciw”, pytasz przyjaciół, rozmawiasz z rodzicami, szukasz odpowiedzi na forum – bez względu na to, jaką metodą dochodzisz do ostatecznej decyzji, przyda Ci się nasza perspektywa. W końcu udało nam się wyróżnić 5 dowodów na to, że powinnaś zapisać się do naszej szkoła makijażu. Sprawdź, czy są zgodne z Twoimi przekonaniami?

Szkoła makijażu = bogate doświadczenie

W dobie internetu wydaje się, że całą wiedzę mamy na wyciągnięcie ręki. Teraz to, czego brakuje ludziom wpatrzonym w ekrany to…doświadczenie. W konsekwencji właśnie ono powoduje, że stajemy naprzeciwko nieprzewidzianych sytuacji i tworzymy nowe scenariusze, przełomowe metody, nietuzinkowe rozwiązania. Szkoła makijażu ma za zadanie uczyć nie tylko wiedzy dostępnej na wyciągnięcie ręki, ale przede wszystkim dzielić się praktyką. Przede wszystkim w progach FACE ART MAKE-UP SCHOOL wykładowcami są osoby zajmujące się zawodowo makijażem. To właśnie one sprawią, że nauczysz się czegoś nowego, a Twoja dotychczasowa wiedza z pewnością przybierze postać uporządkowanej bazy danych. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej niż to, co pokaże Ci Google to jesteś w odpowiednim miejscu.

Makijaż to Twoje hobby

kurs wizażu kraków

Malujesz się z radością, Twoje przyjaciółki zawsze zapraszają Cię z kuferkiem kosmetyków i akcesoriów makijażowych, w końcu łapiesz każdą okazję, by malować innych na “wielkie wyjścia”. To właśnie pasja pcha Cię w kierunku makijażu i śmiało możesz powiedzieć, że praca z kosmetykami kolorowymi to Twoje hobby. Podobno jeżeli kocha się to, co się robi to nie przepracuje się ani jednego dnia. Podpisujemy się pod tym obiema rękami i jednocześnie liczymy na to, że zdecydujesz się wstąpić na kurs makijażu do FACE ART MAKE-UP SCHOOL.

Otaczasz się pięknem w szkoła makijażu

W zdecydowanej większości makijażyści są estetami. To oznacza, że nie tylko skupiają się na makijażu, ale też na całości: ubraniu, fryzurze, dodatkach, a nawet otoczeniu. Nie bez znaczenia jest dla nich informacja o tym, czy szkoła makijażu, do której chcą się zapisać zadbała o odpowiednią atmosferę do kreowania piękna. Jeżeli jeszcze nie widziałaś wnętrz naszej szkoły, to później zapraszamy Cię do zakładki “Dlaczego Faceart?”. Tam znajdziesz więcej zdjęć, a w konsekwencji będziesz mogła zdecydować czy chcesz uczyć się makijażu w takich wnętrzach.

Kochasz pracę z ludźmi

Kurs makijażu to prosta droga do codziennej pracy z ludźmi. Czasem przez wiele godzin dziennie jest się otoczonym innymi osobami, tak też wymaga to odpowiedniego charakteru i umiejętności. Jeżeli:

  • czerpiesz energię z kontaktów międzyludzkich, 
  • rozmowy na lżejsze i cięższe tematy nie są dla Ciebie przeszkodą,
  • potrafisz przyjmować uwagi od innych, 
  • lubisz poznawać nowe osoby,

to zawód makijażystki jest dla Ciebie stworzony. 

Marzysz o karierze jak z bajki

Jest wiele zawodów, w których można spełnić swoje ambicje o sławie. Bycie makijażystką to jeden z takich zawodów – nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracować z gwiazdami, robić makijaże na planach zdjęciowych lub w czasie sesji do magazynów mody. Na wyciągnięcie ręki są wielkie nazwiska, kontrakty w liderami rynku i nieograniczone możliwości w Polsce i za granicą. Trzeba do tego kilku rzeczy:

  • dyspozycyjności – czasem okazja trafia się nagle i niespodziewanie. Możliwość rzucenia wszystkiego i wyjechania “za marzeniami” może być kluczowa dla rozwoju kariery;
  • umiejętności – perfekcyjne podstawy i kształtujący się własny styl pracy są ważne dla powodzenia misji: sukces;
  • znajomości – poszerzanie siatki kontaktów powinno się zacząć już na etapie edukacji. Kurs makijażu w FACE ART MAKE-UP SCHOOL to okazja do poznania najlepszych makijażystów i makijażystek w branży, a także pierwszy krok do poznania czekających na Ciebie możliwości.

Jeżeli czytając ten tekst utożsamiałaś się z poszczególnymi punktami to spróbuj swoich sił i zapisz się na kurs makijażu! W naszych mediach społecznościowych sprawdzaj aktualne informacje o naborach na kolejne edycje rocznej szkoły makijażu oraz intensywnego kursu makijażu.

Zainteresowana? Przeczytaj też nasz poprzedni tekst: 4 najczęściej wybierane kursy makijażu – dlaczego właśnie te?

0 Shares