Szkoła makijażu w praktyce, rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Jak zacząć przygodę z makijażem? Jesteśmy pewni, że to pytanie wpisywałaś w wyszukiwarkę kilkukrotnie. Nie mamy tu jednej odpowiedzi, bo historie naszych kursantek pokazują, że dróg do kariery wizażystki są setki. Reasumując: dziś chcemy przekonać Cię, że szkoła makijażu jest jedną z dróg, które najszybciej zweryfikują Twoje możliwości i jednocześnie przygotują Cię praktycznie do tej ścieżki kariery.

Gdzie uczyć się makijażu?

Pierwsze pytanie, które przychodzi na myśl to: online czy stacjonarnie? Szkoła makijażu FACE ART MAKE-UP SCHOOL działa tylko w trybie stacjonarnym. Nie bez powodu. Pamiętasz początek pandemii? W związku z tym zamknęliśmy szkołę na cztery spusty i zastanawialiśmy się nad tym, czy przenieść zajęcia do online. Wtedy zaczęły do nas docierać głosy kursantek, które wyraźnie mówiły: “chcemy uczyć się tylko w wersji stacjonarnej, na żywo!”

Ponieważ zastanowiliśmy się nad tym to utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jedyna słuszna forma nauki makijażu to ta “na żywo”.

W czasie zajęć w FACE ART MAKE-UP SCHOOL masz kontakt z charyzmatycznymi wykładowcami, grupą kursantek na podobnym etapie życiowym oraz realnymi modelkami. Bez wątpienia te trzy elementy są niezbędne do stworzenia środowiska pracy i nauki potrzebnego do wyszkolenia wizażysty, któremu kalendarz zapełnia się na kilka miesięcy do przodu.

Szkoła makijażu w Krakowie to nie tylko regularne zajęcia w pięknych przestrzeniach, ale też z pewnością możliwość poznania nowych osób, posłuchania o praktycznych aspektach pracy makijażysty i atmosfera miasta słynącego z porywów artystycznych. Jeżeli chcesz zacząć swoją karierę w takich okolicznościach to wydaje się, że powinnaś_ieneś czytać dalej.

Roczna szkoła makijażu czy intensywny kurs trzymiesięczny?

Bezsprzecznie właśnie to pytanie najczęściej pojawia się w wiadomościach od naszych przyszłych kursantek. 

Szkoła makijażu FACE ART MAKE-UP SCHOOL  to dwa tryby nauki (zaoczny lub dzienny), które w ciągu roku kompleksowo przygotowują do pracy wizażysty. 

Czym charakteryzuje się roczna szkoła w trybie zaocznym?

 • zajęcia zaczynają się wiosną (luty) oraz jesienią (wrzesień),
 • w sumie odbywasz 320 godzin lekcyjnych,
 • uczysz się w soboty i niedziele w godzinach 10:00-16:30,
 • pracujesz na kosmetykach wiodących marek profesjonalnych takich jak MAKE-UP FOR EVER, MAC, KRYOLAN, SMASHBOX, BECCA,
 • uczą Cię najlepsi makijażyści w branży,
 • malujesz do 5 profesjonalnych sesji zdjęciowych pozwalających na zbudowanie portfolio,
 • szkołę kończysz egzaminem końcowym i z dyplomem wizażysty w ręce.

Dodatkowo w tym czasie intensywnie się uczysz i zdobywasz wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na gruntowne przygotowanie do zawodu. Wnioskując – to rozwiązanie dla osób mających możliwość uczenia się jedynie w weekendy.

Uwaga! Właśnie trwa rekrutacja do grupy wiosennej – zgłoś się tu: APLIKUJ.

Intensywny kurs trzymiesięczny pozwala na szybkie zdobycie wiedzy, stworzenie portfolio, poznanie nowych osób i rozpoczęcie pracy w zawodzie wizażystki. Dodatkowo w roku szkolnym 2022/2023 kurs trzymiesięczny będzie się odbywał w nowej, weekendowej formie. Do tej pory zajęcia miały miejsce w czwartki i piątki, jednak w związku z licznymi prośbami kursantek udało nam się zorganizować edycję weekendową. 

Dlaczego trzymiesięczny kurs makijażu jest tak wartościowy?

 • W krótkim czasie pozwala nabyć podstawowe umiejętności i wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu makijażysty. Sprawdź program!
 • Obejmuje aż 190 godzin lekcyjnych.
 • Daje możliwość malowania w dwóch profesjonalnych sesjach zdjęciowych i tym samym stworzenia lub poszerzenia portfolio.
 • Kurs kończy się egzaminem końcowym, a także wydaniem dyplomu.
kurs wizażu kraków

Intensywny kurs trzymiesięczny jest skierowany do osób, które chcą zmienić branżę, i niewątpliwie nie mogą pozwolić sobie na uczenie się w tygodniu lub zależy im na szybkim zdobyciu konkretnych umiejętności.

Uwaga! Właśnie trwa rekrutacja! Sprawdź szczegóły tutaj: INTENSYWNY KURS MAKIJAŻU

Jak się rekrutować?

Polecamy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie: na czym właściwie mi zależy? To mianowicie pierwszy krok do wybrania odpowiedniego kursu z naszej oferty. Jeżeli nie jesteś pewna to dodatkowo napisz do nas w mediach społecznościowych – chętnie pomożemy Ci wybrać.

Reasumując: jeżeli interesuje Cię rekrutacja do dziennej szkoły makijażu w sezonie 2022/2023 to zapoznaj się z programem, a potem APLIKUJ TUTAJ.

Jeżeli Twój wybór padł na trzymiesięczną szkołę makijażu to z pewnością będziesz chciał_a zobaczyć wszystkie szczegóły. Potem daj nam znać, że chcesz dołączyć.

Godne uwagi jest, że pełną ofertę zajęć, a także sporo informacji o nas, w tym:

 • bio wykładowców,
 • zdjęcia wnętrz szkoły,
 • szczegóły dotyczące kosmetyków i akcesoriów, z którymi pracujemy,

znajdziesz na www.faceart.pl

Na zakończenie chcemy napisać jedno: czekamy na Ciebie!

0 Shares