5-dniowy kurs makijażu ślubnego

Przyszedł czas na stworzenie oferty, o którą pytaliście wielokrotnie w kuluarach. Kurs makijażu ślubnego trwający 5 dni pozwoli na poznanie wszystkich ważnych faktów, a także wielogodzinną praktykę. Dla kogo przygotowaliśmy tę ofertę oraz czego można dowiedzieć się w czasie zajęć?

Dla kogo kurs makijażu ślubnego?

Jeżeli Twój kalendarz zapełnia się na rok do przodu to prawdopodobnie większość Twoich klientek to właśnie przyszłe Panny Młode lub ich mamy. Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które mają już pewne umiejętności makijażowe i często wykonują makijaże ślubne lub okazjonalne. W związku z tym w czasie zajęć będzie można przećwiczyć różne techniki makijażu ślubnego, aby docelowo tworzyć makijaż sprawnie i na najwyższym poziomie.

Czy kurs makijażu ślubnego to coś czego potrzebujesz?

Przed Tobą duże wyzwanie, aby odpowiednio zaopiekować się nimi w tak ważnym dniu! Stworzenie makijażu marzeń wiąże się z pewną presją (czasu i oczekiwań), ale bezsprzecznie jest też bardzo przyjemne! Panny Młode i najbliższe im kobiety z pewnością długo przygotowują skórę twarzy do tego, aby w dniu ślubu wyglądała promiennie i świeżo. Malowanie takiej dogłębnie nawilżonej i zadbanej cery to marzenie każdej makijażystki! W związku z tym naszym zdaniem każda osoba pracująca z klientkami ślubnymi powinna:
– szlifować swoje umiejętności,
– znać najnowsze trendy,
– nie zamykać się w schematach.

Kurs makijażu ślubnego – przydatne informacje

Przede wszystkim: na odbycie kursu będziesz potrzebowała 5 dni. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00.

Co wydarzy się w czasie kursu?

– dni pierwszy, drugi i czwarty to nauka makijażu ślubnego. Przyswoisz różne techniki, zobaczysz je w praktyce w czasie pokazów, a potem będziesz mogła uczestniczyć w ćwiczeniach w parach.
Trzeci dzień kursu jest przeznaczony na makijaż kobiety dojrzałej. To jeden z bardziej wymagających makijaży! Z pewnością przyjmując zlecenie na wykonanie makijażu Panny Młodej bardzo często pojawia się pytanie o wykonanie makijażu MATKI PANNY MŁODEJ. Tego dnia zapewniamy modelki dojrzałe dla kursantek!
OSTATNI DZIEŃ wieńczy profesjonalna sesja zdjęciowa – kursantki wykonują dowolny ćwiczony makijaż podczas kursu (szkoła udostępnia swoja bazę modelek w celu ich pozyskania na sesję). W związku z tym w tym dniu szkoła zapewnia również dodatki ślubne takie jak: dodatki do włosów oraz biżuterię, aby wykonać ślubny total look. Do dwóch tygodni kursantka otrzyma na maila wyretuszowane zdjęcie z sesji.

Kurs prowadzony jest przez dwie wybitne makijażystki: Patrycję Baliś oraz Joannę Cieślę. Kliknij w imię i nazwisko prowadzącej, aby dowiedzieć się o niej więcej!

Jakie zajęcia wchodzą w skład kursu?

 1. Jak wykonać ślubny nude look inspirowany Kim Kardashian.
  Dowiesz się jak pracować z przyszłą panną młodą? Weźmiesz udział w pokazie makijażu ślubnego w matowych brązach. Nauczysz się modelowania oczu matowymi cieniami, aplikacji kępek z efektem Kim Kardashian, uzyskaniem efektu matowej cery z konturowaniem na mokro, delikatnego powiększania ust.
 2. Co to jest: błyszczący spotlight z akcentem kolorystycznym?
  Będziemy pracować z sypkimi pigmentami aby uzyskać trwały, niepowtarzalny kolor i wysoki połysk, poćwiczymy technikę baking’u, aplikację kępek metodą objętościową oraz opalanie i rozświetlanie ciała i dekoltu.
 3. Jak stworzyć makijaż odmładzający kobiety dojrzałej?
  Tu stawiamy na makijaże wyglądające atrakcyjne w świetle dziennym, a które sprawdzą się też w świetle sztucznym. Będziemy upiększać spojrzenie z zastosowaniem kremowych konsystencji kosmetyków i wykorzystaniem cieni suchych jako uzupełnienie makijażu oka a nie podstawa w malowaniu
 4. Jak stworzyć idealny makijaż foxy eyes z kreską?
  Tutaj  będziemy przede wszystkim skupiać się na modelowaniu oczu wyciągniętą kreską, układaniu brwi „na mydło” oraz metodą naturalnego zagęszczania włosków,

Każdego dnia masz możliwość praktykowania poznanej techniki. Nie zostawimy Cię tylko z wiedzą! 😉 Warto przyłożyć się do nauki i ćwiczeń, bo piątego dnia spotkamy się na profesjonalnej sesji zdjęciowej! Możesz wybrać jedną dowolną technikę i stworzyć ślubny look, który zostanie uwieczniony przez profesjonalnego fotografa.

Szczegóły oraz możliwość zapisania się na kurs udostępniliśmy w specjalnej zakładce. Jeżeli udało nam się Ciebie zainteresować to nie zwlekaj z zapisami! Sprawdź dostępny termin kursu i zgłoś się – ilość miejsc jest limitowana.

0 Shares