WARSZTATY AUTOMAKIJAŻU

Indywidualne warsztaty makijażu to spotkanie z kursantką 1:1, w czasie którego uczymy między innymi: jak ukryć zmęczenie, wymodelować twarz i poprawić swoje umiejętności. Wspólnie robimy przegląd kosmetyczki, aby zostawić w niej tylko wartościowe produkty i akcesoria. W krótkim czasie przekazujemy wiedzę o tym, jak wykonać sobie naturalny, dzienny makijaż, a chwilę później zmienić go w wieczorowy, elegancki look.

indywidualny kurs makijażu kraków

MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA VOUCHERA NA WARSZTATY AUTOMAKIJAŻU W FORMIE PREZENTOWEJ

 • zamów Voucher mailowo, telefonicznie lub przez formularz.

Kto będzie Ciebie uczył?

Patrycja Balis

Patrycja Baliś

Przez kilka lat współpracowała z firmą Mac Cosmetics, zdobywając międzynarodowe doświadczenie i umiejętności makijażowe. Jej pasją jest nie tylko makijaż, ale również projektowanie face chartów i charakteryzacja. Poza makijażem dla klientek indywidualnych, pracowała przy sesjach zdjęciowych oraz wykonywała charakteryzacje teatralne. Jej mocną stroną są makijaże glow i smoky eye. Zawsze stawia na idealnie wykonturowaną oraz rozświetloną cerę. Makijaż jest dla niej sztuką w której docenia indywidualność i eksperymenty. Ekspert w nowościach kosmetycznych.

Joanna Cieśla

Magister sztuki, pedagog, charakteryzatorka telewizyjna i filmowa, wizażystka. Ukończyła prestiżową szkołę charakteryzacji Instytut Technique du Maquillage w Paryżu oraz Akademię Pedagogiczną w Krakowie z tytułem magistra sztuki. Współpracę charakteryzatorską z Telewizją Polską S.A. zaczęła w 1999 r. (m.in. Spotkanie z Balladą, Kraj się śmieje, Benefisy rejestrowane w Teatrze Stu, Podróże z żartem) Współtworzyła takie programy jak Kabaretowy Klub Dwójki, Tak to leciało, Postaw na milion. Przygodę z filmem rozpoczęła we Francji , w Polsce współpracowała jako charakteryzatorka na planach filmowych : Karol – człowiek, który został papieżem w reż. G. Batiatto, Jan Paweł II w reż. J. K. Harissona, Dom (Nie)spokojnej starości w reż. A. Drabińskiego, Bokser w reż. T. Blachnickiego oraz Tych miasteczek nie ma już w reż. G.Styły. Fascynując się malarstwem i w nim szukając inspiracji, odkryła miłość do sztuki malarskiej ciała body painting. Współpraca z grupą Art Color Ballet przyniosła nie tylko radość z realizacji pasji malarskiej, ale również sukcesy na Międzynarodowym festiwalu sztuki body painting w Austrii.

Joanna Cieśla

Program kursu

Kolor w makijażu

Podstawowe informacje o barwach; wykorzystanie koloru w makijażu; teoria czterech pór roku; określanie typów urody; dobór kosmetyków do typu urody.

Analiza twarzy

Analiza części twarzy (nos, usta, czoło) i ich korekcja w makijażu;
korekcja kształtu twarzy techniką światło-cienia;
prawidłowe nakładanie różu;
typy oczu i ich korekcja w makijażu.

Kosmetyki i akcesoria

Podział i zastosowanie podstawowych kosmetyków i akcesoriów do makijażu profesjonalnego. Przegląd kosmetyczki klientki.

Makijaż dzienny typu naturalnego

Pokaz techniki wykonania makijażu: wykonanie makijażu dziennego przez uczestników warsztatów, z uwzględnieniem indywidualnej korekcji kształtu twarzy i elementów twarzy.

Makijaż wyrafinowany-wieczorowy

Przekształcenie makijażu naturalnego w makijaż wyrafinowany z uwzględnieniem aktualnych trendów; makijaż nowoczesnej kobiety.

Zostaw kontakt do siebie
a my poprowadzimy Cię przez proces rekrutacji.

  Oferta zawiera

  • 3 godziny zegarowe zajęć,

  • kosmetyki i akcesoria do makijażu w trakcie trwania warsztatów,

  • materiały szkoleniowe,

  • drobny upominek.

  Cena kursu 370zł

  Dostępne terminy

  Termin ustalany indywidualnie
  po wykupieniu kursu

   

  0 Shares