TYGODNIOWA SZKOŁA MAKIJAŻU

Tygodniowa szkoła makijażu skierowana jest do osób zainteresowanych nauką wykonywania profesjonalnego makijażu upiększającego. Kurs obejmuje 20 godzin zegarowych zajęć, podczas których uczestnicy malują się nawzajem poznając podstawowe techniki makijażu profesjonalnego jak: korekcja cery i owalu twarzy, modelowanie kształtu oczu i ust, wykorzystanie koloru w makijażu oraz świadome korzystanie z nowości oferowanych przez kosmetykę kolorową.

szkoła makijażu

Kto będzie Ciebie uczył?

Patrycja Balis

Patrycja Baliś

Przez kilka lat współpracowała z firmą Mac Cosmetics, zdobywając międzynarodowe doświadczenie i umiejętności makijażowe. Jej pasją jest nie tylko makijaż, ale również projektowanie face chartów i charakteryzacja. Poza makijażem dla klientek indywidualnych, pracowała przy sesjach zdjęciowych oraz wykonywała charakteryzacje teatralne. Jej mocną stroną są makijaże glow i smoky eye. Zawsze stawia na idealnie wykonturowaną oraz rozświetloną cerę. Makijaż jest dla niej sztuką w której docenia indywidualność i eksperymenty. Ekspert w nowościach kosmetycznych.

Joanna Cieśla

Magister sztuki, pedagog, charakteryzatorka telewizyjna i filmowa, wizażystka. Ukończyła prestiżową szkołę charakteryzacji Instytut Technique du Maquillage w Paryżu oraz Akademię Pedagogiczną w Krakowie z tytułem magistra sztuki. Współpracę charakteryzatorską z Telewizją Polską S.A. zaczęła w 1999 r. (m.in. Spotkanie z Balladą, Kraj się śmieje, Benefisy rejestrowane w Teatrze Stu, Podróże z żartem) Współtworzyła takie programy jak Kabaretowy Klub Dwójki, Tak to leciało, Postaw na milion. Przygodę z filmem rozpoczęła we Francji, w Polsce współpracowała jako charakteryzatorka na planach filmowych: Karol – człowiek, który został papieżem w reż. G. Batiatto, Jan Paweł II w reż. J. K. Harissona, Dom (Nie)spokojnej starości w reż. A. Drabińskiego, Bokser w reż. T. Blachnickiego oraz Tych miasteczek nie ma już w reż. G.Styły. Fascynując się malarstwem i w nim szukając inspiracji, odkryła miłość do sztuki malarskiej ciała body painting. Współpraca z grupą Art Color Ballet przyniosła nie tylko radość z realizacji pasji malarskiej, ale również sukcesy na Międzynarodowym festiwalu sztuki body painting w Austrii.

Joanna Cieśla

Program kursu

Dzień 1: modelowanie i korekta

Dobór właściwego podkładu do typu urody oraz sposoby aplikacji podkładu; korekcja cery – zastosowanie odpowiednich produktów do określonych przebarwień/ niedoskonałości ; analiza twarzy – rola światła i cienia w makijażu; modelowanie twarzy tłustymi teksturami kosmetyków.

Dzień 2: makijaż dzienny typu naturalnego

Techniki cieniowania oka i podkreślania elementów twarzy suchymi teksturami; uzyskanie efektu świeżej i promiennej cery; podkreślenie atutów urody.

Dzień 3: makijaż wieczorowy

Powtórzenie wiadomości o makijażu klasycznym; makijaż wyrafinowany z korekcją kształtu ust; świadome wykorzystanie koloru w makijażu; makijaż nowoczesnej kobiety z uwzględnieniem aktualnych trendów.

Dzień 4: smoky eyes

Nowoczesne techniki kreowania makijażu dymnego w oparciu o makijaż modowy.

Dzień 5: aktualne trendy w makijażu

Omówienie makijaży sezonowych lansowanych przez marki kosmetyczne; makijaże z wybiegów; techniki aplikacji kępek w rzęsach; kreowanie makijażu wybranej marki kosmetycznej z uwzględnieniem nowoczesnych technik makijażowych.

Zostaw kontakt do siebie
a my poprowadzimy Cię przez proces rekrutacji.

  Oferta zawiera

  • 20 godzin zegarowych zajęć podzielonych na pięć dni,
  • kosmetyki do makijażu marki MAC i Make Up For Ever oraz akcesoria potrzebne do wykonywania makijażu dostępne w trakcie trwania kursu,
  • materiały szkoleniowe,
  • dyplom ukończenia kursu,
  • drobny upominek

  Cena kursu 790zł

  Dostępne terminy

  17 – 21.01.2022
  Godz. 16.30 – 20.30 

  1 Shares