INDYWIDUALNY KURS MAKIJAŻU

Kurs skierowany jest do osób, które w warunkach zindywidualizowanych chcą nabyć podstawowe umiejętności i wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu makijażysty. Kurs obejmuje 15 godzin zegarowych zajęć, podczas których uczestnik pod okiem wykładowcy wykonuje makijaże na modelce poznając podstawowe techniki makijażu profesjonalnego jak: korekcja cery i owalu twarzy, modelowanie kształtu oczu i ust, wykorzystanie koloru w makijażu oraz świadome korzystanie z nowości oferowanych przez kosmetykę kolorową.

indywidualny kurs makijażu kraków

Kto będzie Ciebie uczył?

Marcin Szczepaniak faceart

Marcin Szczepaniak

Jeden z najlepszych polskich makijażystów. Perfekcjonista, nastawiony na ciągły rozwój zawodowy. Założyciel i wykładowca krakowskiej szkoły makijażu FACE ART MAKE-UP SCHOOL. Wyróżniony tytułem ARTYSTA ROKU 2014 przez magazyn Make Up Trendy. Uhonorowany tytułem BEAUTY INDUSTRY ICON 2018 przez magazyn Les Nouvelles Esthetiques. Twórca makijaży dla marek luksusowych, programów telewizyjnych, reklam oraz do sesji zdjęciowych. Jego prace regularnie publikują topowe magazyny na całym świecie: L’Officiel, Glamour, Viva!Moda, Twój Styl, Pani, ELLE, Grazia, Fashion Magazine, Wysokie Obcasy. Wpływ na jego styl zawsze wywierało umiłowanie do sztuki, a szczególną rolę inspiracji pełni malarstwo i moda, oraz świat owadów ze swoim bogactwem kolorów i form : www.marcinszczepaniak.com

Program kursu

Klasyczny makijaż upiększający

Podstawowe techniki makijażowe takie jak aplikacja podkładu, korekcja cery, korekcja owalu twarzy; Przypomnienie wiadomości o zastosowaniu i podziale kosmetyków kolorowych; Makijaż dzienny typu naturalnego dobrany do urody modelki i przekształcenie go w makijaż wieczorowy z uwzględnieniem aktualnych trendów i typu urody modelki.

Makijaż wieczorowy

Powtórzenie wiadomości o makijażu klasycznym; Łączenie cieni perłowych z matowymi; Aplikacja cieni na mokro; Wykorzystanie sypkich pigmentów; Doklejanie sztucznych rzęs w kępkach; Techniki modelowania twarzy suchymi teksturami kosmetyków.

Makijaż smoky eyes

Prezentacja i omówienie technik kreowania makijażu dymnego w oparciu o makijaż modowy; cieniowanie oka w technice smoky eyes; techniki rozświetleń skóry; techniki modelowania twarzy tłustymi teksturami kosmetyków, makijaż nude jako baza wyjściowa dla makijażu modowego.

Makijaż polichromatyczny

Przypomnienie wiadomości o kolorach; Podział barw i ich zastosowanie w makijażu; Łączenie barw w makijażu. Kreowanie makijażu wielobarwnego z uwzględnieniem technik cieniowania i gradacji kolorów; Technika kredki.

Makijaż glamour

Techniki rysowania kreski eyelinerem; modelowanie kształtu ust; dobór czerwonej pomadki do typu urody modelki; techniki aplikacji kosmetyków mineralnych, inspiracja w makijażu ikonami stylu lat 40-tych i 50-tych XX w.

Zostaw kontakt do siebie
a my poprowadzimy Cię przez proces rekrutacji.

  Oferta zawiera

  • 15 godzin zegarowych zajęć podzielonych na pięć dni – 3 godziny zegarowe dziennie,
  • kosmetyki do makijażu marki MAC i Make Up For Ever oraz akcesoria potrzebne do wykonywania makijażu dostępne w trakcie trwania kursu,
  • materiały szkoleniowe,
  • dyplom ukończenia kursu, drobny upominek

  Cena kursu 2700zł

  Dostępne terminy

  Termin ustalany indywidualnie
  po wykupieniu kursu

  0 Shares