KURS MAKIJAŻU FOXY EYES

Kurs makijażu skierowany jest do osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności o wykonywanie profesjonalnego makijażu foxy eyes dla klientki indywidualnej. Kurs obejmuje 5 godzin zegarowych zajęć. Na zakończenie uczestnicy otrzymują DYPLOM ukończenia kursu oraz drobny upominek.

Kto będzie Ciebie uczył?

Patrycja Baliś

Przez kilka lat współpracowała z firmą Mac Cosmetics, zdobywając międzynarodowe doświadczenie, a także umiejętności makijażowe. Jej pasją jest nie tylko makijaż, ale również projektowanie face chartów i charakteryzacja. Poza makijażem dla klientek indywidualnych pracowała również przy sesjach zdjęciowych. Wykonywała też charakteryzacje teatralne. Jej mocną stroną są bez wątpienia makijaże glow i smoky eyes. Zawsze stawia na zarówno idealnie wykonturowaną jak i rozświetloną cerę. Makijaż jest dla niej sztuką, w której docenia indywidualność i eksperymenty. Ponadto Patrycja jest ekspertką w nowościach kosmetycznych.

Program kursu

Modelowanie twarzy

Perfekcyjny makijaż skóry z efektem wygładzenia oraz kremowym konturem.

Makijaż oka

Technika lifingującego modelowania kształtu oka z kreską unoszącą kącik zewnętrzny. Triki przydatne w pracy z kremowym eyelinerem. Aplikacja kępek V-lash.

Pokaz oraz ćwiczenia praktyczne makijażu

Kurs obejmuje pokaz oraz ćwiczenia praktyczne.

Makijaż brwi

Podkreślenie brwi zgodnie z obecnymi trendami. Układanie brwi “na mydło” oraz metodą naturalnego zagęszczania włosków.

Oferta zawiera

  • 5 godzin zegarowych zajęć
  • kosmetyki wiodących marek makijażowych, oraz akcesoria potrzebne do wykonywania makijażu dostępne w trakcie trwania kursu,
  • dyplom ukończenia kursu
  • drobny upominek

Cena kursu 550zł

Dostępne terminy

23.04.2023

Godz.: 15.00-20.00

Dokonaj wpłaty na poniższe konto:

FACE ART MAKE-UP SCHOOL

UL.DIETLA 103/6, 31-031 KRAKÓW

 

51 1750 0009 0000 0000 2985 7717

0 Shares