Jeśli chcesz wzbogacić swoje portfolio o kolejne profesjonalne zdjęcia, wybierz jeden z poniższych pakietów i zgłoś się do nas. Oferujemy stanowisko do pracy, wykonanie i profesjonalnie wyretuszowane zdjęcia beauty.
Kto będzie fotografował Twoją pracę?
Łukasz Osuch
Fotografia towarzyszy mu od 15 lat – przez ten czas stała się nie tylko zawodem, ale i sposobem na wyrażenie kreatywności. Ukończył Akademię Fotografii, dzięki czemu posiada solidne podstawy techniczne, a lata praktyki nauczyły go, że kluczem do udanych zdjęć jest swobodna i przyjazna atmosfera na planie. Uwielbia pracę z ludźmi; wierzy, że dobre porozumienie i luz pozwalają uchwycić to, co w człowieku najbardziej autentyczne. Lubi czysty, minimalistyczny styl i chętnie sięga po światło błyskowe w studio, by precyzyjnie modelować kadr.
Oferta zawiera
PAKIET 1 | PAKIET 2 | |
CZAS | dostępne stanowisko makijażowe 2 godziny | dostępne stanowisko makijażowe 3 godziny |
PRZEDMIOT | wykonanie sesji zdjęciowej beauty | |
EFEKT | Otrzymanie 1 wyretuszowanego zdjęcia w wersji elektronicznej. | Otrzymanie 3 wyretuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej. |
TERMIN | Sesja odbywa się w terminie sesji szkolnej (dostępne stanowisko w osobnej pracowni). | Sesja odbywa się w terminie indywidualnie uzgodnionym z wizażystą. |
CENA | 160 zł | 450 zł |
Dostępne terminy
Termin ustalany indywidualnie
Dokonaj wpłaty na poniższe konto:
FACE ART MAKE-UP SCHOOL
UL.DIETLA 103/6, 31-031 KRAKÓW
51 1750 0009 0000 0000 2985 7717