logo - kurs i szkolenie - kilka stopni nauczania

o nas

Po wielu latach współpracy z różnymi placówkami edukacyjnymi postanowiłem stworzyć własną Szkołę Makijażu sygnowaną marką FACE ART. Program Szkoły, oparty na moim piętnastoletnim doświadczeniu w branży makijażowej, jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku modowego i reklamowego.

 

Do współpracy zaprosiłem specjalistów, z którymi wspólnie stawiamy na nowoczesność i perfekcjonizm. Sami jesteśmy czynnymi makijażystami, od lat realizującymi się na planach filmowych, reklamowych, pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Dlatego oprócz efektywnej nauki nowoczesnych technik makijażowych pomagamy naszym studentom zbudować portfolio, obudzić w nich kreatywność i przygotować do pracy z wymagającym klientem.

 

Nasza pracownia wyposażona jest w kosmetyki wiodących marek profesjonalnych takich jak Make Up For Ever, MAC, Kryolan, NYX czy Smashbox. Współpracujemy również z marką kosmetyków mineralnych Ecolore, oraz pielęgnacyjnych Bioderma.

Każdy miesiąc nauki (w systemie dziennym)  kończy profesjonalna sesja zdjęciowa, z której nasi studenci otrzymują wyretuszowane zdjęcie do portfolio.

 

Zapewniamy nieobowiązkowe praktyki w perfumeriach sieciowych i na planach sesji zdjęciowych. W ciągu całego roku szkolnego pomagamy naszym studentom zbudować podstawowy kufer makijażysty, tak, aby kończąc szkołę, byli wyposażeni w najważniejsze kosmetyki i preparaty ułatwiające im start. Dlatego nasi Absolwenci to doskonale przygotowani specjaliści gotowi do pracy w branży makijażowej.

Marcin Szczepaniak


o nasaplikuj do szkołykierunkiwykładowcydo pobrania